slide 1
Slide 1
Správa účtu

Proč nakupovat u nás?

V první řadě nás baví děti a baví nás boty :-)

Jsme rodiče dvou dětí a dobře víme, jak náročné může nakupování botiček být. Proto jsme se rozhodli vytvořit hezké a klidné místo, kde se vám i vašim dětem bude líbit a výběr botiček bude příjemným zážitkem.

Protože chceme nejen pro své děti, ale i pro ty vaše to nejlepší, najdete u nás obuv, která splňuje přísná kritéria zdravého obouvání a podporuje správný vývoj dětské nohy. Naprostou většinu obuvi v La Botce tvoří boty kožené či textilní, tedy botky z prodyšných materiálů.  Nabízíme obuv kvalitních tuzemských i zahraničních výrobců v různých cenových kategoriích, aby si na své přišel opravdu každý.

Naším cílem je vybrat botku, která bude přesně  sedět vašemu dítku, ať je to drobeček, který právě začal chodit nebo starší školák, který už má na obuv svůj názor ;-) Jde o to, aby botka seděla nejen na délku, ale i na šířku, dobře se obouvala a byla ve všech směrech maximálně pohodlná. A v neposlední řadě se samozřejmě musí malému zákazníkovi líbit :-)

Kromě botiček u nás najdete i kvalitní aktovky a frajerské studentské batohy, které jsme vybírali především s ohledem na záda vašich dětí. Najdete u nás také kolekci softshellového oblečení, jenž bude vaše potomky doprovázet na dobrodružných výpravách přírodou a chránit je před promoknutím. Můžete u nás zakoupit Hojdavaky, bezkonkurenční česká houpadla, která můžete přímo na prodejně vyzkoušet.

V naší vzdušné prodejně o rozloze cca 120 m², která je součástí nákupního objektu Duha v Ostravě - Porubě, najdete velký prostor určený dětem, kde si mohou pohrát, malovat nebo se pohoupat v Hojdavaku. V rámci prodejny můžete také využít parkoviště pro kočárky. V blízkosti prodejny (cca 50m) je několik parkovišť a zastávek MHD. Do prodejny La botka je bezbariérový přístup přímo z ulice.


Přijďte si vybrat z široké nabídky letních, zimních a celoročních bot, přezůvek či batohů a aktovek do školy, nebo softshellového oblečení. Nabízíme Vám tyto značky: Superfit, D.D. step, Jonap, Boots4U, Beda, Befado, KTR, Keen, Froddo, Ricosta a další. Budeme se na Vás těšit.

Mám zájem o newsletter

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít